98/06/31

پیام تبریک الیاس محسنی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، با صدور پیامی آغاز بهار تعلیم و تربیت و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها را به دانش آموزان، دانشجویان، معلمان و والدین تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در متن پیام الیاس محسنی آمده است: نخستین روز مهرماه را باید سرآغاز (ادامه مطلب)

98/06/31

برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت هفته دفاع مقدس در بندرعباس

به مناسبت هفته دفاع مقدس مسابقات ورزشی در رشته های مختلف با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در کوی آیت ا… غفاری برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، همزمان با هفته دفاع مقدس در جهت ایجاد شور و نشاط میان شهروندان مسابقات ورزشی در (ادامه مطلب)

98/06/30

کارگاه تخصصی اصول حرفه‌ای تمرین و بدن‌سازی در ورزش برگزار می‌شود

کارگاه تخصصی اصول حرفه‌ای تمرین و بدن‌سازی در ورزش با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: یکی از روش‌های دستیابی به سلامت جامعه، انجام فعالیت‌های بدنی است و این امر (ادامه مطلب)

98/06/30

پیام تبریک الیاس محسنی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در پیام الیاس محسنی آمده است: هشت سال دفاع، ایستادگی، ایثار و رشادت شیرزنان و دلیرمردان ایران اسلامی در برابر ظلم و استکبار نشانه و نگین ولایت (ادامه مطلب)

98/06/28

شهرداری بندرعباس در نخستین دیدار یک امتیاز شیرین کسب کرد

تیم شهرداری بندرعباس در هفته نخست مسابقات لیگ دسته دو فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف پاس همدان رفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، تیم شهرداری بندرعباس در هفته نخست مسابقات لیگ دسته دو فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه شهید بابایی همدان به مصاف پاس رفت. شهرداری بندرعباس در این (ادامه مطلب)

98/06/26

سوگواره شعر خیمه‌های سوخته برگزار شد

نهمین سوگواره شعر و نواهای عاشورایی با عنوان “خیمه‌های سوخته ” با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: در تاریخ ملت‌ها شعر نقش پررنگی داشته و مایه‌های درونی جامعه به‌وسیله‌ی (ادامه مطلب)

98/06/25

شعار هفته امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهر اکران شد

هم‌زمان با ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا امام حسین (ع)، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اقدام به نصب شعار هفته امر به معروف و نهی از منکر در جهت گسترش امربه‌معروف و نهی از منکر در خیابان‌های بندرعباس کرده است. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی و (ادامه مطلب)

98/06/24

سوگواره شعر خیمه‌های سوخته برگزار می‌شود

نهمین سوگواره شعر و نواهای عاشورایی با عنوان “خیمه‌های سوخته ” با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: در تاریخ ملت‌ها شعر نقش پررنگی داشته و مایه‌های درونی جامعه به‌وسیله‌ی (ادامه مطلب)

98/06/17

نماز ظهر عاشورا در بندرعباس برگزار می‌شود

تجمع بزرگ عزاداران تاسوعای حسینی و نماز ظهر عاشورا صبح تاسوعا و ظهر عاشورا در بندرعباس برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با بیان تسلیت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی تصریح کرد: امت اسلامی هیچ‌وقت نباید ماجرای عاشورا را به‌عنوان (ادامه مطلب)

98/06/17

مسابقات فوتسال نونهالان جام هفته دولت برگزار شد

مسابقات فوتسال نونهالان شهرستان بندرعباس جام هفته دولت با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مسابقات فوتسال نونهالان شهرستان بندرعباس جام هفته دولت با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد. این مسابقات با حضور تیم های (ادامه مطلب)