99/01/28

بسته شدن پرونده لیگ برتر بسکتبال مردان/ فروردین۹۹

فدراسیون بسکتبال با انتشار اطلاعیه‌ای پایان مسابقات لیگ برتر بسکتبال مردان کشور را اعلام کرد. در متن این اطلاعیه آمده است: با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا و ضرورت حفظ سلامت ورزشکاران، مربیان، کادر فنی، داوران و عوامل اجرایی برگزاری مسابقات لیگ برتر و رفع نگرانی خانواده ورزشکاران و سایر دست اندرکاران، فدراسیون بسکتبال (ادامه مطلب)

99/01/26

تبلیغات آگاهی دهنده کرونا- سری هفتم

تولید و انتشار پوستر آگاهی عمومی  شیوع ویروس کرونا در فضای مجازی و تبلیغات محیطی در نوبت هفتم توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس. با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح شهر بندرعباس این سازمان اقدام به تولید پوسترها وبنرهای آگاهی دهنده با موضوع کرونا در فضای مجازی و سطح  شهر کرد. شایان (ادامه مطلب)

99/01/20

پیام تبریک رئیس سازمان به مناسبت نیمه شعبان/ فروردین ۹۹

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پیامی فرارسیدن میلاد حضرت ولی عصر (عج) را به شهروندان بندرعباسی تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، در متن پیام الیاس محسنی آمده است: نیمه شعبان به برکت میلاد حضرت ولی عصر (عج) از خجسته ترین و پر برکت ترین (ادامه مطلب)

99/01/9

تبلیغات آگاهی دهنده کرونا- سری ششم (۱۳ به در)

تولید و انتشار پوستر آگاهی عمومی  شیوع ویروس کرونا در فضای مجازی و تبلیغات محیطی در نوبت ششم توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس. با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح شهر بندرعباس و فرا رسیدن سیزده به در و با توجه به سنت ایرانیان در سال نو این سازمان اقدام به تولید (ادامه مطلب)

99/01/5

تبلیغات آگاهی دهنده کرونا- سری پنجم (دید و بازدید نوروز)

تولید و انتشار پوستر آگاهی عمومی  شیوع ویروس کرونا در فضای مجازی و تبلیغات محیطی در نوبت پنجم توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس. با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح شهر بندرعباس و فرا رسیدن نوروز ۹۹ و با توجه به سنت ایرانیان برای دید و بازدیدهای سال نو این سازمان اقدام (ادامه مطلب)

99/01/4

تبلیغات آگاهی دهنده کرونا- سری چهارم (نوروز)

تولید و انتشار پوستر آگاهی عمومی  شیوع ویروس کرونا در فضای مجازی و تبلیغات محیطی در نوبت چهارم توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس. با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح شهر بندرعباس و فرا رسیدن نوروز ۹۹ این سازمان اقدام به تولید پوسترها وبنرهای آگاهی دهنده با موضوع کرونا در فضای مجازی (ادامه مطلب)

99/01/1

پیام تبریک الیاس محسنی رئیس سازمان فرهنگی شهرداری بندرعباس به مناسبت آغاز سال جدید/ فروردین ۹۹

به نام خالق هستی بخش بهار جلوه گاه اراده الهی در باز آفرینش طبیعت و نوروز طلیعه این دگرگونی و پیامی است به انسان برای از خود رستن و به او پیوستن. با نهایت خرسندی صمیمانه‌ترین شادباش‌ها و خالصانه‌ترین تبریکات را به مناسبت فرا رسیدن سال نو و تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت را (ادامه مطلب)