99/02/29

تبلیغات آگاهی دهنده کرونا- سری دهم

تولید و انتشار پوستر آگاهی عمومی  شیوع ویروس کرونا در فضای مجازی و تبلیغات محیطی در نوبت دهم  توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس. همزمان با اوج گیری مجدد کرونا در شهر بندرعباس این سازمان اقدام به تولید پوسترها وبنرهای آگاهی دهنده با موضوعات هشدار دهنده و آگاهی دهنده در خصوص رعایت فاصل  اجتماعی (ادامه مطلب)

99/02/27

رئیس سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس همراه با پرسنل این سازمان خون اهدا کردند

به مناسبت شب قدر رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی همراه با جمعی از پرسنل این سازمان  با حضور در مرکز انتقال خون بندرعباس خون اهدا کردند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس ، رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان و پرستاران انتقال خون گفت : (ادامه مطلب)

99/02/27

پیام رئیس سازمان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس الیاس محسنی شمن تبریک این روز گفت :روابط عمومی و ارتباطات در مناسبات اداری، اجتماعی و فرهنگی جوامع امروز از جایگاهی ویژه و نقشی غیر قابل انکار برخوردار است اما می‌توان ادعا کرد در مناسبات اداری نهادهایی که بطور مستقیم با مردم در ارتباط هستند، (ادامه مطلب)

99/02/25

اکران تبلیغات محیطی شهدای ناوچه کنارک

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری منطقه یکم امامت نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران  جهت تکریم شهدای نیروی دریایی ارتش اقدام به اکران تبلیغات محیطی شهدای ناوچه کنارک در سطح شهر بندرعباس صورت گرفت .

99/02/24

طرح نسیم همدلی ۶ در بندر عباس

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: ماه مبارک رمضان، فرصت بسی ارزشمند است، این ماه فرصتی برای دعا و نیایش و شب‌زنده‌داری است که عشق ملکوتی و انس با محبوب جاودانه را پدید می‌آورد. وی بیان کرد با توجه به (ادامه مطلب)

99/02/24

شادابی و نشاط حلقه مفقوده جامعه امروزی است

دیدار رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در نشست امروز صبح که بین رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان  (ادامه مطلب)

99/02/22

پیام تسلیت رئیس سازمان به مناسبت شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع)وشبهای قدر

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس الیاس محسنی:در پیامی شهادت مولای متقیان حضرت علی علیه السلام را تسلیت گفتند و شب های قدر را گرامی داشتند. متن پیام به شرح ذیل است: امشب؛ شب خوبی ها، نیکی ها، زیبایی ها و شب راز و نیاز است. شبی که ملائک به بزرگی آن (ادامه مطلب)

99/02/22

پیام تسلیت رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس به مناسبت شهادت ۱۹ تن از کارکنان ارتش

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، الیاس محسنی با صدور پیامی شهادت۱۹ تن از پرسنل نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حادثه دریایی ناوچه کنارک تبریک و تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد: جانفشانی نیروهای ارتش کشور در حفظ و امنیت کشور قابل ستودن است و نیروی دریایی (ادامه مطلب)

99/02/21

اکران تبلیغات محیطی لیالی قدر و شهادت حضرت علی (ع)

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس همزمان با فرا رسیدن لیالی قدر و ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) این سازمان اقدام به اکران تابلوهای تبلیغاتی در سطح شهر کرد.

99/02/20

نشست هم اندیشی مدیران فرهنگی سازمان با رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر بندرعباس

در نشستی با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر بندرعباس فعالیت‌های اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بررسی شد. رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس،  ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین در جلسه گفت: برنامه‌های سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری در ماه مبارک رمضان با توجه به شیوع (ادامه مطلب)