99/06/30

ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس برگزار می شود

ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس در سطح شهر بندرعباس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، حامد رضوانی در این باره اظهار کرد: دفاع مقدس در عمل تبلور و نماد عینی چهل سال عزت، ایستادگی، همدلی،جوانمردی و تابلوی زییایی از (ادامه مطلب)

99/06/30

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس منصوب شد

با حکمی از سوی شهردار بندرعباس، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی این شهرداری منصوب و در آئینی معارفه شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در آئین معارفه سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی که با حضور معاونین و جمعی از مدیران برگزار شد، اظهار کرد: تغییرات (ادامه مطلب)

99/06/28

آیین رونمایی از کتاب ورزش در محل کار+ گزارش ویدیویی

 به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس به نقل از خبرگزاری ایسنا،  طی مراسمی از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس از کتاب “ورزش در محل کار” رونمایی شد.  عباس امینی زاده شهردار بندرعباس با بیان اینکه سلامتی و امنیت دو موضوع مورد تأکید قرآن کریم بوده است، افزود: سلامت (ادامه مطلب)

99/06/20

آیین رونمایی از کتاب روزن رفته و سکوت ساحل + گزارش ویدیویی

آیین رونمایی از کتاب «روزن رفته» و «سکوت ساحل» روز پنجشنبه با حضور شهردار و به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد. شهردار بندرعباس در آیین رونمایی از این کتاب‌ها با اشاره به وجود اندیشمندان و صاحبان قلم در هرمزگان گفت: گاهی شرمنده می‌شویم که به این قشر (ادامه مطلب)