00/01/31

مسابقه خاطره گویی و خاطره نویسی رمضان من در بندرعباس برگزار می شود

مسابقه خاطره گویی و خاطره نویسی با عنوان “رمضان من” در بندرعباس از ویژه برنامه های ماه رمضان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، این مسابقه ویژه گروه سنی کودک و نوجوان در بندرعباس برگزار می شود. موضوعات این مسابقه اولین روزه، (ادامه مطلب)

00/01/31

مسابقه اذان و مکبری نوای بهشت در بندرعباس برگزار می شود

مسابقه اذان و مکبری نوای بهشت در بندرعباس از ویژه برنامه های ماه رمضان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، این مسابقه ویژه برادران، کودک و نوجوان است.علاقمندان می توانند فیلم کوتاه اذان خود را (حداکثر سه دقیقه) به شماره واتساپ ۰۹۱۶۴۲۶۹۱۷۶ (ادامه مطلب)

00/01/30

مسابقه کتابخوانی رمضان کریم در بندرعباس برگزار می شود

مسابقه کتابخوانی رمضان کریم با محوریت کتاب “رمضان با قرآن” در بندرعباس از ویژه برنامه های ماه رمضان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، این مسابقه ویژه گروه سنی بزرگسال در بندرعباس برگزار می شود.جهت شرکت در مسابقه و دریافت فایل pdf کتاب (ادامه مطلب)

00/01/30

مسابقه موبایلی رمضان در بندرعباس برگزار می شود

مسابقه موبایلی رمضان ویژه کودکان با عنوان قطار قرآنی در بندرعباس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس،علاقمندان می توانند جهت شرکت در  مسابقه این بازی را از نرم افزار بازار دانلود و نصب نمایند، سپس از صفحه موبایلی که رکورد بازی در آن مشخص باشد، عکس گرفته و به (ادامه مطلب)

00/01/29

مسابقه تلاوت یک دقیقه ای قرآن در بندرعباس برگزار می شود

مسابقه تلاوت یک دقیقه ای قرآن با عنوان ۱دقیقه تا بهشت در بندرعباس از ویژه برنامه های ماه رمضان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، علاقمندان می توانند از تلاوت خود به مدت یک دقیقه فیلم گرفته( فیلم ها به صورت افقی (ادامه مطلب)

00/01/29

تساوی شهرداری بندرعباس در روز بدشانسی + گزارش تصویری

از سری مسابقات هفته پانزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور دو تیم شهرداری بندرعباس و ویستا توربین تهران در ورزشگاه خلیج فارس در دیداری که به صورت زنده از طریق افتو تی وی پحش می شد، به مصاف یکدیگر رفتند و تن به تساوی بدون گل دادند در این دیدار شاگردان حسن اشجاری علی رغم (ادامه مطلب)

00/01/25

ویژه‌برنامه «نسیم همدلی» در بندرعباس برگزار می‌شود

رضوانی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس: ویژه‌ برنامه‌های ماه مبارک رمضان با عنوان «نسیم همدلی» در بندرعباس برگزار می‌شود▫رمضان ماه پربرکت و ضیافت الهی است که باید با تصحیح در رفتار و کردار خود، بتوانیم در راه تقرب الهی و خدمت هرچه بیشتر به شهروندان گام برداریم.در فعالیت‌های این ماه بیشتر بر (ادامه مطلب)

00/01/24

اینفوگرافی خطبه شعبانیه ‌

هم‌زمان با آغاز ماه مبارک رمضان، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اقدام به انتشار اینفوگرافی خطبه شعبانیه ‌ در ماه مبارک رمضان کرده است.

00/01/21

اعلام برگزیدگان مسابقه لبخند مادر در شهر بندرعباس

برگزیدگان مسابقه لبخند مادر (زیباترین عکس از فرشته زمینی مان) در شهر بندرعباس معرفی شدند.به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس،به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت مقام شامخ مادر، مسابقه لبخند مادر (زیباترین عکس از فرشته زمینی مان) در شهر بندرعباس برگزار شد. تعداد کل آثار ۸۳ اثر بود (ادامه مطلب)

00/01/11

انتخاب بازیکنان مستعد تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس + گزارش تصویری

بازیکنان مستعد فوتبال ساحلی جهت حضور در تیم شهرداری بندرعباس انتخاب می شوند. از هشتم تا یازدهم فروردین ماه سال جاری در مجموعه ورزشی ساحلی غدیر بازیکنان این تیم انتخاب می شوند.بازیکنان مستعد رده سنی بزرگسال و رده سنی امید می توانند جهت حضور در مسابقات لیگ برتر کشور در این انتخابی شرکت نمایند.علاقمندان می (ادامه مطلب)