00/02/31

نفرات برتر مسابقه استانی پدل برد در بندرعباس معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، مسابقه استندآپ پدل برد بمناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر فردا ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار شد . این مسابقه توسط هیئت انجمن های ورزشی استان و هیئت پدل برد با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد در این مسابقات تعداد کل شرکت کننده (ادامه مطلب)

00/02/31

مسابقات مچ اندازی جام اتحاد در بندرعباس به پایان رسید

 مسابقات مچ اندازی جام اتحاد در بخش آقایان صبح امروز(۳۱ اردیبهشت ماه) با حضور ۲۸ نفر در ۱۱ وزن در سالن رادمهر بندرعباس برگزار شد این مسابقات با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس و هئیت بدنسازی استان برگزار شد. در این مسابقات نتایج زیر بدست آمد: – در وزن ۵۵ کیلوگرم سپهر شفاعت، (ادامه مطلب)

00/02/30

مسابقه استانی استندآپ پدل برد در بندرعباس برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، مسابقه استندآپ پدل برد بمناسبت گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر فردا ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار می شود. این مسابقه توسط هیئت انجمن های ورزشی استان و هیئت پدل برد با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می شود.

00/02/30

مسابقات مچ اندازی جام اتحاد در بندرعباس برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، این مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود.۳۰ اردیبهشت بانوان و ۳۱ اردیبهشت آقایان در ورزشگاه دوراهی ایسینی با یکدیگر به رقابت می پردازند.این مسابقه با هدف معرفی بیشتر ورزش مچ اندازی به ورزشکاران به خصوص نسل جوان برگزار می شود.گفتنی است، (ادامه مطلب)

00/02/29

تجمع ساحل نشینان بندرعباس در حمایت از مردم فلسطین

شهروندان بندرعباس در حمایت از مقاومت مردم فلسطین و محکوم کردن حمله رژیم صهیونیسیتی به غزه عصر چهارشنبه در ساحل این شهر تجمع کردند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس؛تجمع کنندگان در این مراسم که دقایقی پیش زیر پرچم آغاز شد، شعار‌های مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل، فلسطین فلسطین (ادامه مطلب)

00/02/28

پیام تسلیت رئیس سازمان فرهنگی در پی درگذشت استاد منصور نعیمی

ز ملک تا ملکوتش حجاب بردارندهر آن که خدمت جام جهان نما بکند با کمال تاسف و تاثر‌ استاد منصور نعیمی، فیلمساز، عکاس، مؤلف و پژوهشگر و از هنرمندان شاخص و پیشکسوت هرمزگان تن خاکی را به خاک و جان و دلش را به افلاک سپرد‌ تلاش و کوشش وی در راه زنده نگه داشتن (ادامه مطلب)

00/02/27

تقدیر رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس از اقدامات حوزه روابط عمومی سازمان

همزمان با بیست و هفتم اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی ، حامد رضوانی رئیس سازمان با اهدای لوح تقدیر از زحمات و تلاش های حوزه روابط عمومی قدردانی کرد.به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، رضوانی گفت: امروزه روابط عمومی ها به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه (ادامه مطلب)

00/02/22

جشنواره نقاشی محلات در بندرعباس برگزار شد

جشنواره نقاشی محلات در شهر بندرعباس توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، هدف این جشنواره استعداد یابی، حمایت و پرورش استعداد آنها، همچنین ارتباط با محلات مختلف شهر بوده است.این جشنواره در چند محله شهر بندرعباس بصورت پایلوت برگزار شده است که (ادامه مطلب)

00/02/21

پیروزی شیرین شاگردان اشجاری در خانه

در هفته هفدهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور تیم شهرداری بندرعباس به مصاف علم و ادب تبریز رفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در دیدار خانگی در ورزشگاه خلیج فارس میزبان تیم علم و ادب تبریز بود.‌شهرداری بندرعباس که در دیدار رفت سه بر صفر (ادامه مطلب)

00/02/19

آغاز تمرینات تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس + گزارش تصویری

تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس جهت حضور پر قدرت در رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی آقایان در فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱ تمرینات خود را آغاز کرد . به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس ، آرین رفیعی بندری مدیر اجرایی تیم فوتبال ساحلی شهردرای بندرعباس با اشاره به اینکه موفقیت بدون تعامل و (ادامه مطلب)