مسابقات فوتبال جام رمضان باشگاه اروند محله سورو پایان یافت

مسابقات فوتبال جام رمضان باشگاه اروند محله سورو که با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در دو رده سنی نوجوانان و نونهالان با شرکت ۱۳ تیم از ابتدای ماه مبارک رمضان آغازشده بود با مشخص شدن تیم‌های برتر به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در رده نوجوانان این مسابقات که با شرکت ۵ تیم به‌صورت رفت‌وبرگشت برگزار شد، تیم لارک توانست با شکست حریفان خود به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد و تیم‌های هنگام و هرمز به ترتیب به مقام‌های دوم و سوم دست یابند.

کاپ اخلاق این مسابقات در رده نوجوانان به تیم لاوان رسید و “محمد پاتو” از تیم لارک و “محمد جمادی پور” از تیم هنگام توانستند عناوین بهترین بازیکن و بهترین دروازه‌بان این مسابقات را کسب کنند.

همچنین جایزه آقای گل این مسابقات مشترکاً به “عبدالکریم بارک زهی” از تیم لارک و “حامد محمدی” از تیم هنگام رسید.

در رده نونهالان این مسابقات نیز که با شرکت ۸ تیم در ۲ گروه ۴ تیمی برگزار شد، تیم‌های سیل، نهنگ، مروارید و ساحل به مرحله نیمه‌نهایی صعود کردند که درنهایت تیم سیل در یک دیدار تماشایی در وقت اضافه توانست حریف خود را شکست دهد و به‌عنوان قهرمانی این مسابقات دست یابد و تیم‌های مروارید و ساحل به ترتیب دوم و سوم شدند.

کاپ اخلاق این مسابقات در رده نونهالان نیز به تیم ستاره رسید و “سید مصطفی آسمال” از تیم نهنگ و “یاسین صالحی” از تیم هنگام توانستند عناوین بهترین بازیکن و بهترین دروازه‌بان این مسابقات را کسب کنند و “آرشام قلندری” نیز موفق به کسب جایزه بهترین گل زن این دوره از مسابقات شد.

IMG_0128 IMG_0148 IMG_0164 IMG_0176 IMG_0183 IMG_0185 IMG_0190 IMG_0199 IMG_0206 IMG_0219 IMG_0226 IMG_0271 IMG_0297 IMG_0303 IMG_0322