ویژه برنامه های شهادت امام جعفر صادق (ع) اعلام شد

با همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، ویژه برنامه های شهادت امام جعفر صادق (ع) در مساجد شهر بندرعباس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس با تشریح ویژه برنامه های شهادت امام جعفر صادق (ع) در بندرعباس، ابراز کرد: ویژه برنامه های را همزمان با شهادت امام جعفر صادق (ع) ترتیب داده‌ایم که در مساجد مختلف بندرعباس برگزار می شود.

محمدمهدی جهانبخش افزود: چهارشنبه شب ۲۸ تیرماه از ساعت ۲۰:۴۵ در مسجد امام جعفر صادق (ع) واقع در محله ۲۰ متری شاه حسینی بندرعباس با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین معصومی همراه با مداحی مراسم سوگواری آن امام همام برگزار می شود.

وی ادامه داد: همچنین در مسجد صاحب الزمان (عج) واقع در کوی آیت ا… غفاری این مراسم با سخنرانی حجج الاسلام میرزایی و لبخندان و مداحی مداحان اهل بیت (ع) از چهارشنبه شب به مدت ۳ شب از ساعت ۲۰ برگزار خواهد شد.

جهانبخش اضافه کرد: مراسم شهادت آن امام همام در مسجد امام جعفر صادق (ع) واقع در محله نخل ناخدا نیز با سخنرانی حجج الاسلام میرزایی و دکتر سدری همراه با مداحی مداحان اهل بیت (ع) چهارشنبه ۲۸ تیرماه ساعت ۲۰:۳۰ و پنجشنبه ۲۹ تیرماه ساعت ۱۰ صبح برگزار می شود.

وی در پایان گفت: در مسجد امام محمد باقر (ع) واقع در کوی نیایش بندرعباس نیز چهارشنبه شب از ساعت ۲۰:۴۵ با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین لبخندان و مداحی مداحان اهل بیت (ع) مراسم سوگواری شهادت امام جعفر صادق (ع) برگزار می شود.

3-5 3-5بنر شهادت امام صادق