برگزاری تست تیم فوتبال شهرداری بندرعباس جهت حضور در مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس،  محمدمهدی جهانبخش با بیان اینکه قصد داریم در این فصل بار دیگر زمینه صعودمان به لیگ دسته اول را فراهم کنیم، تصریح کرد: تیم شهرداری بندرعباس از نام‌های درخشان و با اعتبار فوتبال کشور است که در این فصل با سازمان‌دهی مناسب و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها به دنبال حضور مجدد در لیگ دسته اول هستیم.

وی با اشاره به اینکه نیکبخت از مربیان باتجربه و کارنامه دار فوتبال ایران است، خاطرنشان کرد: وی باسابقه مناسب در صعود تیم‌ها از لیگ دسته دوم به لیگ یک از مربیان با کارنامه در این زمینه است.

جهانبخش بابیان اینکه پس از برگزاری جلسه و رسیدن به نقطه تفاهم هدایت تیم فوتبال شهرداری به این مربی باسابقه سپرده شد، تصریح کرد: در این راه امید داریم وی بتواند خواسته‌های به‌حق مسئولان باشگاه و هواداران را فراهم کند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه با تأکید مسئولان باشگاه و سرمربی این تیم بر استفاده از نیروهای بومی توانمند، اضافه کرد: روزهای پنجشنبه و جمعه، ۲۹ و ۳۰ تیرماه تست این تیم در مجموعه ورزشی شهدای دوراهی ایسینی از ساعت ۱۸ الی ۲۰ برگزار می‌شود.

وی در پایان بابیان اینکه امیدواریم تمامی نیروهای مستعد بومی در این تست حضور یابند، خاطرنشان کرد: تمامی شرایط مهیاست و امیدواریم طبق نظر کادرفنی بتوانیم در ترکیب امسال از نیروهای مستعد بومی بهره بگیریم و در پایان زمینه خوشحالی هواداران و صعود به لیگ دسته اول را فراهم کنیم.

9-4-1