مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس خبرداد: برگزاری کارگاه آموزشی شاهنامه خوانی در خانه شهریاران جوان

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: کارگاه آموزشی شاهنامه خوانی از ۲۰ تا ۲۵ اردیبهشت ماه در خانه شهریاران جوان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، معظمی گودرزی با گرامیداشت ۲۵ اردیبهشت ماه روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی، اظهار کرد: نقش این شاعر عالیقدر هیچگاه از اذهان کردم سراسرجهان پاک نخواهد شد و باید از او به دلیل تلاشش در پاسداری از زبان پارسی و ارج نهادن به مقام ایرانیان همیشه تقدیر کرد.

وی ادامه داد: به همین دلیل و زنده نگاه داشتن شاهنامه خوانی به عنوان یک آیین و فرهنگ دیرینه در کشورمان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی پرده خوانی با حضور استاد سلمان فرخنده کرده ایم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس اضافه کرد: علاقه مندان برای حضور در این کارگاه می توانند با شماره های ۰۹۳۶۴۶۹۵۲۲۷ و ۰۹۱۷۳۶۸۲۱۰۷ تماس گیرند و یا با مراجعه به آدرس اینترنتی WWW.TITOWAK.COM برای شرکت در این کارگاه اعلام آمادگی کنند.

معظمی گودرزی در پایان از برگزاری ویژه برنامه شاهنامه خوانی در روز ۲۵ اردیبهشت ماه در پارک غدیر بندرعباس خبرداد و گفت:این ویژه برنامه با نقالی سلمان فرخنده و به همراه اجرای نمایش و پرده خوانی شاهنامه با همکاری گروه هنری تی توک برگزار می شود.