مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: حضرت فاطمه (س)، الگوی تمام فضیلت ها و ارزش هاست مردمی بودن،صداقت،‌ عدالت و همراهی با مردم از عوامل موفقیت امام خمینی (ره) بود

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: حضرت فاطمه (س) الگوی همه عالم و اسوه حسنه برای بشریت است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، معمظی گودرزی افزود: حضرت فاطمه (س)، الگوی تمام فضیلت ها و ارزش هاست و دنیا باید به جای الگوهای غربی، شرقی، ساختگی و سایر الگوهای رایج، از این شخصیت بزرگوار الگو بگیرد.

وی بیان کرد: خداوند این الگوی بزرگ را برای ما آفرید تا درس و سرمشق باشد و انسان ها می توانند با تکیه بر این الگوی عظیم الشان راه سعادت را بپیمایند.

این مقام مسوول اضافه کرد: حضرت فاطمه (س) عالی ترین مقام یک انسان است و شخصیت این بانوی بزرگ نشان دهنده مقام والای زن است..

معظمی گودرزی اظهار کرد: اسلام بعد از پیغمبر (ص)، مدیون امام علی (ع) و فرزندان بزرگوار ایشان است و ائمه اطهار (ع) چراغ راهنما و وسیله تقرب انسان به خداوند هستند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در ادامه در خصوص سالروز میلاد بنیانگذار انقلاب اسلامی گفت: امام خمینی (ره) الگویی بزرگ برای تمام سیاستمداران جهان است.

وی اظهار کرد: امام خمینی با داشتن فضائل اخلاقی والا الگویی بزرگ برای تمام سیاستمداران جهان به شمار می‌روند از این رو هرکسی از روش‌های ایشان استفاده کند، موفق می‌شود.

معمظی گودرزی ادامه داد: مردمی بودن امام خمینی (ره)، صداقت،‌ عدالت و همراهی با مردم از جمله مسائلی بود که ایشان در دوران حیات به آن توجه ویژه داشتند و همین امر ایشان را هر روز در میان مردم محبوب‌تر می‌کرد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس اظهار کرد: امروز دشمنان در نظر دارند با اهداف پلید، انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن را در نظر مردم بد جلوه دهند اما ملت هوشیار و آگاه ایران اسلامی هیچ گاه فریب ترفندهای آنان را نمی‌خورند.

وی تأکید کرد: دشمنان از ابتدای انقلاب تاکنون دسیسه‌های بسیاری را برای براندازی نظام در نظر گرفته‌اند اما تاکنون موفق نشده‌اند چرا که ملت ایران همیشه به عهد و پیمان خود وفادار بوده و همواره محکم و استوار پشت ولی فقیه ایستاده اند و هرگز حاضر نمی‌شوند اهداف خود و آرمان های امام خمینی ( ره) را فراموش کنند.