همایش مردان بی‌ادعا در کوی نیایش برگزار شد

همایش مردان بی‌ادعا توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری هیئت باقریون و پایگاه مقاومت امام محمدباقر (ع) در کوی نیایش بندرعباس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: شهدا مایه سربلندی، افتخار و عزت ایران هستند و برگزاری یادواره‌ها و گرامیداشت یاد و خاطره این غیور مردان و زنان پاسداشت بخشی از رشادت‌های آنان است.
محمدمهدی جهانبخش اظهار کرد: پاسداری از خون شهدا و ارزش‌های انقلاب اسلامی مهم‌ترین رسالت کنونی ما است که در این عرصه نباید از هیچ تلاشی دریغ کنیم.
وی افزود: به همین جهت برای گرامیداشت یاد شهدا، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس یادواره شهدا را در نقاط مختلف بندرعباس در حال برگزاری است که از این سلسله برنامه‌ها همایش مردان بی‌ادعا در کوی نیایش بندرعباس برگزار شد.
جهانبخش گفت: این یادواره با همکاری هیئت باقریون و پایگاه مقاومت امام محمدباقر (ع) در محل کوی نیایش بندرعباس برگزار شد و جانشین فرمانده دانشگاه امام حسین (ع) به‌عنوان روایتگر مهمان ویژه این مراسم بود.

IMG_6900 IMG_6901 IMG_6904 IMG_6908 IMG_6916 IMG_6935 IMG_6971