گسترش ارزش های اسلامی و انقلابی وظیفه ماست

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: گسترش ارزش های اسلامی و انقلابی وظیفه ماست و در این راستا از یاد شهدا نباید غافل بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمد مهدی جهانبخش اظهار کرد: دفاع و گسترش ارزش‌های اسلامی و انقلابی که در شعار همیشگی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» تبلور یافته است وظیفه نهادهای فرهنگی است.

وی افزود: پاسداری از خون شهدا و ارزش‌های انقلاب اسلامی مهم‌ترین رسالت کنونی ما است که در این عرصه نباید از هیچ تلاشی دریغ کنیم.

جهانبخش ابراز کرد: شهدا مایه سربلندی، افتخار و عزت ایران هستند و برگزاری یادواره‌ها و گرامیداشت یاد و خاطره این غیور مردان و زنان پاسداشت بخشی از رشادت‌های آنان است.

وی تصریح کرد: به همین جهت برای گرامیداشت یاد شهدا، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس یادواره شهدا را در نقاط مختلف بندرعباس در حال برگزاری است که از این سلسله برنامه‌ها همایش “مردان بی‌ادعا” در محله سه راه برق بندرعباس برگزار می شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: این یادواره با همکاری قرارگاه تحول محله سه راه برق چهارشنبه ۲۹ آذرماه ساعت ۱۸ در مدرسه زینبیه واقع در این محله برگزار می‌شود.

شهدا