جشن بزرگ “آخرین امید” برگزار شد مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: فعالیت های فرهنگی و پرداختن به بخش فرهنگ از اهمیت ویژه ای در شهرداری برخوردار است

جشن بزرگ “آخرین امید” همزمان با خجسته میلاد منجی عالم بشریت مهدی موعود توسط ستاد شعبانیه شهرداری بندرعباس در بوستان غدیر و با حضور قشرهای مختلف مردم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: چنین برنامه هایی با تاکید بر تقویت هویت دینی و ملی، ترویج باورهای دینی، غنی سازی اوقات فراغت ،کاهش آسیب های اجتماعی، توسعه فرهنگ محلی وبومی و  ارتقای آگاهی وتقویت مناسبات انسانی، رشد و شکوفایی استعداد ها و  افزایش نشاط اجتماعی با بهره گیری از فضای معنوی اعیاد شعبانیه ومذهبی را به دنبال دارد .

معظمی گودرزی انتظار فرج را از وظایف مهم مردم در عصر غیبت دانست و عنوان کرد: انتظار فرج برترین اعمال است اما انتظار تنها کافی نیست و یک منتظر واقعی باید بکوشد تا هم خودش و هم جامعه را آماده ظهور حضرت صاحب الزمان (عج) نماید.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس اعتقاد قلبى به ظهور حضرت مهدى(عج) را از اصول فرهنگ انتظار دانست و افزود: منتظر مؤمن باید یقین داشته باشد به این که حضرت قائم(عج) که امام دوازدهم و فرزند بلاواسطه امام حسن عسگری (ع) است از روزى که متولد شده تاکنون به همین بدن عنصرى زنده و باقى است و روزى ظاهر مى‌شود و جهان را پر از عدل مى‌کند.

معظمی گودرزی بیان کرد: انتظار در اعتقاد مسلمانان داراى محتوایى اصلاحگر، تحرک‌آفرین، و تعهدآورى است که عالى‌ترین و ارجمندترین نوع بندگى حق تعالى و در نتیجه برترین عمل و نیکوترین تلاش و جنبش است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در ادامه تاکید کرد: نگاه شهرداری تنها به مسائل عمرانی نیست بلکه در بخش فرهنگی نیز شهرداری با اجرای برنامه های متنوع توان خدمت گذاری به مردم شهر بندرعباس را به اثبات خواهد رساند.

معظمی گودرزی خاطرنشان کرد: فعالیت های فرهنگی و پرداختن به بخش فرهنگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است و هزینه کردن در این بخش نوعی سرمایه گذاری است.

لازم به ذکر است، در  این مراسم که با حضور شهردار بندرعباس، حجت الاسلام تقوی مدیریت بنیاد  حضرت مهدی موعود (عج)، شهرداران مناطق یک و دو و مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی و حومه برگزار شد، برنامه هایی فرهنگی ،هنری، ورزشی و تفریحی همچون مداحی، ایستگاه نقاشی و مسابقه تیر و کمان، نمایش کودک، نمایش طنز، نور افشانی و … برگزار شد که  مورد توجه حاضرین قرار گرفت .