مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: مهدویت و بیداری اسلامی دو واژه از یک مفهوم است حضرت قائم(عج) بیدادگر امت اسلام و تمام بشریت است

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: انقلاب اسلامی مردم را با صاحب اصلی این کشور آشنا کرد و آن ها را در مسیر زمینه سازی جهت ظهور قرار داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، معظمی گودرزی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه انتظار ظهور حضرت مهدی (عج) چیزی جز بیداری اسلامی نیست، گفت: وظایفی که منتظران انجام می دهند مقدماتی است برای بیداری بشریت و امام زمان (عج) بیدارگر بشریت است.

وی به استناد آیات نورانی قرآن کریم اظهار داشت: خداوند می فرماید اراده کرده ایم مستضعفان و محرومان وارثان زمین بشوند و امامت و پیشوایی آن را عهده دار باشند، از این رو مهدویت و بیداری اسلامی دو واژه از یک مفهوم است.

این مقام مسئول با بیان اینکه آغاز بیداری اسلامی از انقلاب اسلامی ایران بود، تصریح کرد: اشغال عراق و افغانستان اقدامی برای ایجاد دو سد به منظور محدود کردن صدور انقلاب اسلامی ایران بود، اما این اقدام نتیجه معکوس داشت و موج بیداری ملت های این دو کشور بیش از پیش شد و همین اقدام موجب پیدایش موج های بعدی شد.

وی موج سوم بیداری اسلامی را خیزش پنج کشور اسلامی منطقه عنوان کرد و موج بعدی آن را خیزش جهان ملت های جهانی علیه استکبار جهانی بخصوص آمریکا و اسراییل دانست و تاکید کرد: عقیده داریم این وعده محقق خواهد شد و در آینده جامعه جهانی با گسترش موج بیداری در انتظار منجی خواهد بود.

وی افزود: انتظار ظهور حضرت مهدی (عج) چیزی جز بیداری اسلامی در جهان نیست، زیرا حضرت قائم(عج) بیدادگر امت اسلام و تمام بشریت است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت : انقلاب اسلامی مردم را با صاحب اصلی این کشور آشنا کرد و آن ها را در مسیر زمینه سازی جهت ظهور قرار داد.

معظمی گودرزی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز جمکران، به پایگاه عظیم نشر معارف تشیع و اسلام ناب تبدیل شده است و مردم از سراسر جهان هر روزه به این مکان شریف می آیند تا نشان دهند که منتظر کسی هستند که عدالت را در سراسر جهان ایجاد خواهد کرد.

معظمی گودرزی در پایان افزود: دشمنان اسلام در اعصار و قرون سعی کردند که نور الهی خاموش شود ولی به برکت انقلاب و خون شهیدان و ولایت فقیه، نور الهی هر روز در حال شعله ورتر شدن و مایه یأس کافران است.