هفته دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران ؛ شهرداری بندرعباس گلساپوش یزد را گلباران کرد

39691

هفته دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران با دیدار تیم های شهرداری بندرعباس وگلساپوش یزد در گروه سوم این مسابقات استارت خورد. دراین هفته شهرداری در زمین ساحلی غدیر بندرعباس میزبان گلساپوش یزد بود که موفق شد در یک بازی برتر وزیبا ٨بر ٣ این تیم مدعی قهرمانی را شکست دهد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، حمید رضائی پور مربی وکاپیتان شهرداری در این مسابقه از ترکیب حسین زرنکاری، حامدزرنکاری،محمد جلالی، جاسم زراعی ،مصطفی خاقانی، فارق بسنده، سجاد عبدا… پور، حسین سالاری، عبدالقادر خورا ومحمد پویه استفاده کرد و از سوی دیگر محمد حسین میرشمسی سرمربی گلساپوش یزد هم حمید بهزاد پور، محمد حسین رهاویی، مهدی میر شمسی، عباس رضائی، حمید رضا دهقانی، حسن میرشمسی، محمودایوبی، سید محمد میرحسینی، حسین طالعی ، حمیدرضا دهقانی، مصطفی دهقانی و مجید رحیم پور را به عنوان نقرات اصلی روانه میدان کرد.

39688

در این مسابقه که عباس امینی زاده شهردار بندرعباس تماشاگر ویژه آن بود تیم نارنجی پوش شهرداری به دنبال پیروزی در آن بود. هنوز ۴ دقیقه از بازی نگذشته بود که فاروق بسنده بازیکن ملی پوش هرمزگانی گل اول را برای شهرداری به ثمر رساند تا شهرداری با این گل ١٢ دقیقه اول مسابقه را با پیروزی به پایان ببرد.

با شروع ١٢دقیقه دوم بازی شهرداری توسط کاپیتان ومربی خودش حمید رضائی پور به گل دوم در دقیقه ١۴ دست یافت. گلسا پوش یزد که نمی خواست در این مسابقه بازنده باشد پس از پذیرفتن گل دوم به خودش آمد و در دقایق ١۶ و١٧ توسط عباس رضائی و حمید رضا دهقانی دو گل خورده را جبران کرد. شهرداری که از حمایت هواداران خودش بهره می برد پس از این که مسابقه مساوی شد دوباره نبص بازی را به دست گرفت.

 در دقیقه ١٨ بازی یک بار دیکه حمید رضائی پور برای نارنجی پوشان گلزنی کرد تا دوباره نماینده استان از حریف یزدی خودش پیش بیفتد. دقیقه ٢٠ بازی حسین سالاری گل چهارم را برای شهرداری به ثمررساند ودر دقیقه ٢٢ سجاد عبدا… پور که تنها دریافت کنننده کارت زرد دراین مسابقه از داوربود گل پنجم را برای نماینده هرمزگان زد تا ١٢ دقیقه دوم هم با پیروزی برای نارنجی پوشان به پایان برسد.

39697

در ١٢ دقیقه سوم و پایانی این بازی دوباره پای ملی پوش هرمزگانی فاروق بسنده به گل باز شد و گل ششم را برای شهرداری به ارمغان آورد. شهرداری که راه گلزنی را به تیم گلساپوش یزد پیدا کرده بود در دقیقه ٢۴ به گل هفتم خودش توسط حمید رضائی پور دست پیدا نمود تا حمید در این بازی سه گله شود. در دقیقه ٣٢ مسابقه گلساپوش به گل سوم خود دست یافت و حمیدرضا دهقانی این گل را درون دروازه شهرداری بندرعباس جای داد.

39687

یک دقیقه مانده بود تا سوت پایان بازی توسط داوران این مسابقه به صدا در آید که نارنجی پوشان شهرداری بندرعباس توسط مصطفی خاقانی به گل هشتم خود دست یافتند . این بازی در پایان با نتیجه ٨بر٣ به سود شهرداری بندرعباس به پایان رسید تا این تیم بعد از باخت هفته اول مقابل دریانوردان بوشهر به نخستین پیروزی خودش دست یابد.