مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: شهرداری‌ تلاش می کند نشاط و شادابی را به جامعه تزریق کنند

JOZ_1937

جشن میلاد امام حسن مجبتی(ع) توسط ساطمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با حضور شهردار بندرعباس در محله فرودگاه قدیم با استقبال گسترده شهروندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، در حاشیه این مراسم مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه انگیزه و روحیه خوب شهردار بندرعباس در راستای خدمت به شهروندان قابل تقدیر است، اظهار داشت: احساس رضایت با تخصیص به موقع و استفاده صحیح از منابع حاصل می‌شود.

محمد مهدی جهابنخش ایجاد پیوند محکم بین اقدامات انجام شده در شهرداری و مردم را یک ضرورت دانست و عنوان کرد: شهرداری‌ها باید تلاش کنند نشاط و شادابی بیشتری را به جامعه تزریق کنند.

وی، اتخاذ تصمیمات با رویکرد مردم‌محوری را مورد تأکید قرار داد و افزود: بزرگترین پشتوانه شهرداری‌ها حمایت و نظر مساعد مردم در اجرای امور است.

وی با اشاره به اینکه برگزاری اینگونه جشن ها موجب تزریق روحیه نشاط و شادی در بین مردم می شود، تصریح کرد: عشق به ائمه و اهل بیت (ع) به خصوص شخصیت امام حسن مجتبی(ع) الگویی کامل برای تمامی شهروندان است که امروز میلاد آن باعث شادی ما شده است.

JOZ_1855

وی همچنین در جمع شهروندان محله فرودگاه قدیم خاطرنشان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری در نام گذاری سال جاری به مقوله فرهنگ تاکید داشتند و همچنین با توجه به اهمیت فرهنگ در توسعه شهرها به دنبال احیای فرهنگ محلات هستیم زیرا معتقدیم این اتفاق به توسعه زیربنایی فرهنگ شهرها کمک می کند.

جهانبخش ادامه داد: در نظر داریم ضمن هویت بخشی به نسل جوان و بهره گیری از ظرفیت فرهنگی محلات در ارتقای فرهنگ عمومی جامعه، با احیای فرهنگ محلات قدیمی، هویت تاریخی را به کالبد جدید محلات سطح شهر برگردانیم.

JOZ_1961

لازم به ذکر است، اجرای موسیقی، تقدیر از برگزیدگان علمی و ورزشی و همچنین برنامه طنز از مهمترین برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.