مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس: اهمیت روز قدس در رمضان امسال بیش از هر سال دیگری احساس می شود

IMG_2036

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با محکوم کردن جنایت های رژیم اشغالگر قدس، خاطرنشان کرد: هفته آینده در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکای مردم آزاده ایران و دیگر کشورها بلندتر از همیشه خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش افزود: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس امسال، بیش از گذشته حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس امسال باید پر رنگ تر از همیشه برگزار شود، به تاثیر روز جهانی قدس در سراسر دنیا اشاره کرد و افزود: اهمیت دادن به روز قدس و پیروی از ولایت فقیه در نهایت به پیروزی مسلمانان و خفت و ذلت صهیونیسم و استکبار جهانی منجر خواهد شد.

جهانبخش با اشاره به اینکه امسال روز قدس از ارزش و اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: امروز دشمنان در غزه کودکان زیادی را به شهادت می رسانند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با اشاره به جنایات صهیو نیست ها علیه مردم بی دفاع غزه گفت: انسان هایی که از انسانیت هیچ بویی نبرده اند امروز با تمام قوا مردم بی دفاع غزه را مورد تهاجم قرار داده اند و بعضی از کشور های منطقه هم با خاموشی وسهل انگاری از این جنایات چشم پوشی می کنند.

وی با بیان اینکه ضرورت شرکت در راهپیمایی روز قدس با توجه به جنایت‏ها و دشمنی ‏های رژیم صهیونیستی اهمیت مضاعف یافته است، بیان کرد: روز قدس روز فریاد آزادی خواهان جهان است که از مردم هرمزگان دعوت می کنم همپای سایر مردم ایران اسلامی با حضور در صحنه بار دیگر با آرمان های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری نیر تجدید بیعت کنند.

جهانبخش جنایات گروه تروریستی داعش را محکوم کرد، افزود: جنایات و هتک حرمت های اخیر گروه تروریستی داعش نسبت به مردم و زنان مسلمان در عراق  ادامه سناریوی شکست خورده آمریکا و اسراییل در سوریه و لبنان است.