سازمان فرهنگی از جانبازان تجلیل کرد

IMG_4322IMG_4149 IMG_4154 IMG_4177 IMG_4190 IMG_4245 IMG_4270IMG_4216

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز از جانبازان هشت سال دفاع مقدس محله سه راه برق بندرعاس تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس ، این مراسم با حضور پرویز سالاری ، هومن رفیعی و محمد رضا بی نیاز اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس ، مدیران سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و رئیس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس هرمزگان در مسجد امام موسی بن جعفر (ع)  برگزار شد.

پرویز سالاری رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی در ابتدای این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز و تقدیر از تلاشهای فرهنگی و برگزاری این مراسم از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: جانبازان از نیروهای ارزشمند نظام هستند که در راه آرمان های انقلاب با از خودگذشتگی از تمامیت ارضی کشور دفاع کردند.

وی با اشاره به ترویج روحیه جهادی و انقلابی که بهترین راه حفظ ارزش های انقلاب اسلامی است گفت : اینک ایران اسلامی به الگوی تحولات جهادی در جهان اسلام تبدیل شده است که این امر این کشور را به امن ترین کشور دنیا تبدیل کرده است و این مهم به راحتی به دست نیامده است مگر با رشادت ها و فداکاری های رزمندگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس .

رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی در ادامه این مراسم گفت: جانبازان سندهای افتخار این نظام هستند که با رشادتهای آنها در جنگ تحمیلی، امروز هیچ یک از دشمنان جسارت تجاوز به مرزهای ایران اسلامی را ندارند و این جانبازان صاحبان اصلی انقلاب و نظام هستند که امروز می توانند یک الگو برای جامعه باشند

سردار سرخیلی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان هرمزگان در این مراسم، با بیان اینکه جانبازان شهدای زنده هستند، گفت: حقی که جانبازان بر جامعه دارند بیشتر از آن چیزی است که بتوان آن را تصور کرد زیرا آنها جان خود را با خدا معامله کرده‌اند و اجرشان در پیشگاه احدیت محفوظ است.

مدیر کل حفظ اثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان به جایگاه ایثار و شهادت در جامعه اشاره و تصریح کرد: شعله‌های ایثار در دوران دفاع مقدس توسط همین جانبازان و ایثارگران افروخته و اکنون در دفاع از حرمین اهل بیت نیز شلعه ورتر است.

وی افزود: حضور ایثارگران، جانبازان و خانواده معظم شهدا در یک جمع نشان از ادامه راه دفاع مقدس است و باید پشتیبان ولایت باشیم تا به مملکت ما آسیبی نرسد.

در پایان این مراسم باشکوه از جانبازان محله سه راه برق  تجلیل گردید.