پیام تبریک مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس مناسبت ولادت حضرت قائم صاحب الزمان (عج)

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس محمد مهدی جهانبخش مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس  با صدور پیامی فراسیدن نمیه شعبان و ولادت حضرت قائم صاحب الزمان را خدمت همه مسلمین شهر تبریک گفت .

متن پیام به این شرح است :

نیمه شعبان ” «روز شکفتن آخرین غنچه زیبای بوستان فاطمی» فرخنده ترین روز خلقت است. روزی که دیده گان جهانیان به جمال رعنای زیباترین صدف گوهر آفرینش و یوسف سپید سیمای مشکین چشم دلربا روشن می شود.  سلام‌ بر مهدی موعود خورشید جان ها و امید انسان ها، ، که با آمدنش امید به برپایی عدل و داد در دل و جان شیفتگان عدالت، حیاتی دوباره خواهد یافت. سلام بر یگانه منجی عالم بشریت که وجود مطهرش جهان را از شر ظالمان و ستمگران تطهیر، زمین را پر از عدل و داد و کاخ‌های ظلم و ستم را فرو خواهد ریخت. سلام بر یادگار پیامبران، جوهر دین و نور یقین که روزی دوباره خواهد آمد و زمان را از غبار کژی ها و نا امیدی ها بیرون خواهد آورد. او که قرنها دیده‌ مشتاقان‌ در انتظار مقدمش‌ به‌ راه‌ دوخته‌ و جان‌ هزاران‌ عاشق‌ دلباخته‌، در آتش‌ هجران او سوخته است.

جهانبخش ضمن تبریک این عید بزرگ به تمام منتظران ظهور بخصوص مردم ولایت مدار بندرعباس  از پروردگار متعال تسریع در ظهور حضرت ولی‌عصر(عج) و توفیق پیروی و اطاعت از نائب آن حضرت، مقام معظم رهبری را خواستارم .